W l. 20. noszono męskie mundurki granatowe zapinane pod szyję ze stojącym kołnierzykiem z aksamitnym paskiem i numerem klasy, w spodniach i na mankietach wypustki niebieskie w gimnazjum i czerwone w liceum, czapki rogatywki z czarnego aksamitu, żeńskie - mundurki szare z wełny, z nałożonymi czarnymi fartuszkami ze "skrzydełkami" u ramion.
W l. 30. ujednolicono stroje, męskie granatowe mundurki, na rękawie tarcze z numerem szkoły, na tle nieb. (powszechne, gimnazja) i czerwonym (liceum), granatowe maciejówki, żeńskie granatowe układane w fałdy spódnice i bluzki z marynarskimi kołnierzami (liczba białych pasków oznaczała klasę), aksamitne czarne rogatywki z amarantowym otokiem i sznurem srebrnym (gimnazjum) lub złotym (liceum).
Przed wojną w seminarium - aksamitne granatowe rogatywki, później granatowe berety z białymi paskami.
Po wojnie - w liceum czarne rogatywki z malinowymi otokami takiego koloru tarcze, w Technikum Ekonomicznym granatowe z bordowym otokiem i zielone tarcze, w Studium Nauczycielskim siwe z biało-czerwonym otokiem. Stroje z pocz. l. 70. I LO stalowe ("lotnicze"), II LO granatowe, "Elektryk" i PLSP brązowe.