nagłówek

LEKKOATLETYKA - TABELE OLD TIMERS (DO 1975)

Tabele obejmują wyniki uzyskane do 1975 włącznie
Mężczyźni

100 m
10,7 M. Foik 33, WKS, 1954
10,9 T. Czwal 50, LZS, 1970
11,1 S. Żmuda 55, ZSR, 1975
11,2 Wymazała, Technik, 1950
11,2 M. Choczyński 43, MKS, 1959
11,3 J. Skabuń, Sokół, 1926
11,3 H. Maciąg 40, MKS, 1957
11,3 J. Bartecki,Technik, 1964
11,4 R. Skwarek 26, Gimn., 1946
11,4 R. Pyś, Gimn., 1946
200 m
21,9 M. Foik 33, WKS, 1955
22,6 H. Maciąg 40, MKS, 1959
22,8 J. Bartecki, Technik, 1964
22,8 T. Czwal 50, LZS, 1969
23,3 J. Szponar, Unia, 1954
23,4 S. Żmuda 55, ZSR, 1975
23,7 K. Honory, Unia, 1954
23,8 Przybylak, WKS, 1951
24,0 K. Cieślik, Technik, 1962
24,2 M. Prus, LZS, 1968
400 m
51,1 H. Maciąg 40, MKS, 1959
51,4 Z. Szarzyński 49, MKS, 1967
51,7 E. Rój 46, MKS, 1964
51,7 S. Żmuda 55, ZSR, 1974
52,2 K. Pszeniak 55, ZSR, 1975
52,6 Michalak, Technik, 1959
52,6 M. Matuszewski 46, LZS, 1966
52,8 R. Jerzak 30, WKS, 1954
53,2 S. Kazimierczuk, Unia, 1954
53,4 J. Goździuk, Unia, 1954
800 m
1.55,6 K. Pszenniak 55, ZSR, 1975
1.56,6 S. Panek 49, LZS, 1968
1.57,2 Z. Sarzyński 49, LZS, 1967
1.59,8 B. Plebański 33, LZS, 1956
1.59,8 E. Rój 46, MKS, 1963
2.02,5 M. Matuszewski 46, LZS, 1966
2.04,2 S. Kazimierczuk, Unia, 1954
2.05,6 Swatowski, 1971
2.06,6 J. Solecki 46, LZS1965
2.10,0 Borodejuk, MKS, 1959
1500 m
3.58,7 S. Panek 49, LZS, 1968|
4.08,0 B. Plebański 33, LZS, 1958
4.13,4 S. Kazimierczuk 56, Unia,1956
4.14,0 E. Rój 46, MKS, 1963
4.15,4 R. Juszczak, TM, 1975
4.17.5 T. Szlapkin 07, WKS, 1927
4.17,9 J. Zięcik, Technik, 1960
4,18,0 J. Solecki 46, LZS, 1965
4.24,6 Jackiewicz, 1950
4.32,1 Z. Łupina, LO, 1951
3000 m
8.38,4  S. Panek 49, LZS, 1968
8.48,0 B. Plebański 33, LZS, 1958
9.03,4 J. Głogowski, 1965
9.14,3 K. Podolak 39, Technik, 1960
9.17,0 Sochacki, 1946
9.17,4 J. Zięcik, Technik, 1960
9.36,2 Padias, LZS, 1954
9.51,3 H. Samuel, WKS, 1953
9.52,0 Z. Paczos, LZS, 1959
9,53,0 J. Solecki 46, LZS, 1962
5000 m
15.22,4 B. Plebański 33, LZS, 1959
17.27,2 Kijański, WKS, 1953
18.02,5 Białożny, WKS, 1948
18.02,8 Furmanek, WKS, 1948
18.58,2 Sitarski, WKS, 1948
19.23,2 Chmielewicz, WKS, 1946
110 m ppł
16,1 J. Tukendorf, 1957
16,6 K. Frąk, WKS, 1958
17,0 Janicki, 1956
17,7 A. Bugaj, MKS, 1960
18,3 E. Buska, MKS, 1960
18,5 S. Panek 49, LZS, 1965
18.8 R. Jerzak 30, WKS, 1954
19,8 Cwirko, 9 p.p., 1923
21.4 B. Koperwas 49, 1966
21,5 Jochra, WKS, 1953
W dal
695 S. Nalepa 08, WKS,1928
677 Z. Bzdun, LZS, 1959
672 S. Matwis 43, 1966
663 R. Skwarek 26, 1947
660 S. Sokołowski 13, KKS, 1935
658 M. Choczyński 43, 1959
656 H. Wnuk 45, LZS, 1964
654 Cz. Borodziej 51, LZS, 1968
650 ok. T. Mach, Gimn., MW
636 T. Pysiewicz, TM, 1974
Wzwyż
190 M. Sawic 47, MKS, 1966
185 Cz. Borodziej 51, LZS, 1968
182 Firla, Technik, 1964
180 J. Rudź, Gim., MW
178 J. Zacharczuk 53, 1971
177 A. Górnik 47, Lic.Ped., 1964
175 B. Hanaka, LO, 1952
175 Frei, Technik, 1958
170 R. Jerzak 30, WKS, 1953
170 M. Suwała 48, LZS, 1966
Tyczka
340 S. Matwis 43, LZS, 1969            
334 Z. Zychowicz 43, 1961
330 Tyszko, 1960

330 W. Zielonka 40, MKS, 1960
320 R. Jerzak 30, WKS, 1954
320 R. Sudoł, WKS, 1958
310 J. Kozyra 43, MKS, 1961
300 S. Wojciechowski, MKS, 1963
300 E. Wiśniewski 45, MKS, 1965
291 E. Bender, LO, 1951
Trójskok
14,33 S. Matwis 43, LZS, 1969
1
3,62 Z, Bzdun, LZS, 1959
13,38 Skoczek, LZS, 1957
13,35 W. Borysiewicz, Technik, 1964
13,30 W. Sarapkiewicz 47, LZS, 1965
13,18 S. Kowalik 49, MKS, 1967
13,13 M. Starczewski, 48, PLSP, 1966
12,81 Sadowski, 1964
12,71 Pieczykolan, Unia, 1955
12,80 R. Woźniak 48, MKS, 1967
Kula
13,65 W. Pańczyk 42, LZS, 1967
13,21 B. Bogdan, Technik, 1950
13,02 R. Petrykowski 46, LZS 1966
12,73 R. Jerzak 30, WKS, 1954
12,69 Z. Wójcik 45, LZS, 1966
12,66 J. Wilk 41, 1962
12,50 ok. S. Sokołowski 13, KKS, mw
12,49 Hajduk, LO, 1965
12,31 A. Bober 46, LZS,1967
12,30 S. Broda, Technik, 1962
Dysk
39.75 Santarosa, Technik, 1959
38,80 Harkot, MKS, 1964
38,54 A. Bober 46, LZS, 1968
38,50 R. Łepik 1945, MKS, 1960

38,47 W. Altman, Technik, 1962
37,83 R. Jerzak 30, WKS, 1955
37,00 S. Sokołowski 13, KKS, MW
36,55 Pabiś, LZS, 62
35,75 Bochniarz, LZS, 1965
35,68 Olszewski, MKS, 1937|

Młot
41,96 R. Jerzak 30, WKS, 1953
39,05 J. Kuczyński 40, 1962
37,28 R. Sudoł, WKS, 1958
27,83 Kujawski, 1953
26,21 Rawski, MKS, 1965
25,84 M. Przytuła, WKS, 59
 Oszczep
75,50 Cz. Borodziej 51, LZS, 1970  

62,52 S. Makulec 37, WKS, 1958

62,20 S. Sokołowski 13, KKS,1939
60,30 J. Wypych 35, LZS, 1961
55,32 Pabiś, LZS, 1962
52,06 Baranowski, LO, 1953

51,68 Ołdak, 1953
49,93 E. Kita, Technik, 1962
47,93 R. Jerzak 30, WKS, 1954
47,70 Z. Nowiński, MKS, 1937

 Kobiety

100 m
12,7 J. Pietruszyńska 46, MKS, 1965
12,8 Niedźwiedzka, MKS, 1962
12,9 T. Szatan 48, MKS,1964
13,2 Z. Bogusz 44, MKS, 1960
13,2 Maśko, 1971
13,4 M. Momot, LZS, 1966
13,7 A. Kapica, MKS, 1958
13,7 B. Basińska 36, Unia, 1954
13,7 K. Zaremba, 1971
13,8 W. Dudek, LZS, 1956

200 m
27,0 W. Wójtowicz 46, MKS 1964
28,0 Magier, MKS, 1964
28,4 W. Dudek, LZS, 1957
28,8 S. Łata 43, MKS, 1960
29,0 Bucior, 1964
29,0 M.Harkot, LZS, 1966
29,1 Z. Tyrka, MKS, 1960
29,2 J. Głąb 51, LZS, 1966
29,5 A.Kapica, MKS, 1959
29,8 B. Basińska 36. Umia, 1955

400 m
61,6 K. Zaremba, 1971
62,7 J. Jabłońska 52, MKS, 1969
64.8 Majerowska, MKS, 1958
65,0 W. Wójtowicz 46, MKS, 1963
65,2 W. Dziura 49, MKS, 1966
66,0 S. Łata 43, MKS, 1960
66,4 Jędrowska, SKS, 1956
66,7 Raduj 36, MKS, 1953
67,2 Z. Szewczuk 47, LZS, 1965
68,5 Duras, Zryw, 1954

800 m.
2.27,8 J. Jabłońska 52, MKS, 1969
2.36,9 S. Łata 43, MKS, 1960
2.41,9 W. Wójtowicz 46, MKS, 1966
2.44,6
G. Maśko, 1971
2.46,9 I. Popielec, MKS, 1966
2,48,0 N. Bogucka, 1971
2.48,4 W. Łapińska, 1971
2.50,3 H. Mazurek 51, 1968
2.50,8 Korabiowska, Unia, 1954
2.51,8 Abdullach. Unia, 1954

W dal
522 J. Pietruszyńska 46, 1964
500 Z. Bogusz 44, MKS 1960
478 K. Bindek, MKS, 196O
477 R. Zastąpiło 17, MKS, 1935
471 I. Krawczyk, MKS, 1958
468 A. Kapica, MKS, 1960
465 Popko, SKS, 1955
464 Duras 38, Zryw, 1954
464 K. Godzisz, MKS, 1966
457 B. Basińska 36, Unia, 1954

Wzwyż
146 W. Dziura 49, MKS, 1967
145 Jol. Pietruszyńska 46, MKS, 1964
143 Joanna Pietruszyńska 51, MKS, 1966
140 J. Mazurkiewicz 46, LZS, 1964
138 B. Basińska 36, Unia, 1955
137 M. Cieślak 1933, SKS, 1950
135 A. Kapica, MKS, 1959
135 U. Banasiak, MKS, 1959
135 E. Czyżewska, MKS, 1961
134 I. Krawczyk, LZS, 1957

Kula
10,46 J. Mazurkiewicz 46, LZS, 1967
10,27 S. Kobylas, LZS, 1967
10,15 B. Basińska 36, Unia1955
10,00 A. Pietrzak, MKS, 1964
9,74 Słomnicka, LZS, 1963
9,53 M. Greniuk, LZS, 1962
9,48 E. Kopeć, 1971
9,46 R. Kniaź, LZS, 1959
9,43 Z. Bogusz 44, MKS, 1960
9,31 S. Biela, LZS, 1965
9,20 Cz. Zawiślak, LZS,1960

Dysk
35,74 R. Kniaź, LZS, 1961
34,27 B. Basińska 36, Unia1955
30,55 H. Gramatyka, MKS, 1961
30,26 J. Mazurkiewicz 46, LZS, 1967
28,45 S. Biela 46, MKS, 1963
28,17 Rychcik, LZS, 1963
27,80 A. Palak 1945, MKS, 1960
27,18 E. Kopeć, 1971
26,80 J. Popielec, MKS, 1961
26,60 E. Bis 48, 1961

Oszczep
42,00 B. Basińska 36, Unia, 1955
37,39 Cz. Zawiślak, LZS, 1960
36,67 B. Szewczuk, ZSR, 1964
36,40 J. Mazurkiewicz 46, LZS, 1966
33,57 H. Jaremczuk, LZS, 1963
30,91 S. Biela 46, MKS, 1963
29,62 M. Tałanda, ZSR, 1964
26,50 K. Buba
50, 1968
26,20 A. Palak 45, MKS, 1960
23,72 W. Myśliwiec, 1953

 80 m ppł
1
4,3 S. Łata 43, MKS, 1961
14,5 E. Słomka 49, MKS, 1965
14,6 B. Basińska 36, Unia, 1955
15,6 M. Skowyra, MKS, 1959
15,7 Pieczykolan, MKS, 1961
16,3 Sarecka, 1960
17,7 Banasiak, MKS, 1959
17,7 Poździk, MKS, 1961
17,8 I. Popielec, MKS, 1964
18,0 Tymczas, 1965

 Lekkoatleci wg kolejności miejsc w tabeli: Pietruszyńska 1,1,2, Panek 1,1,2, Matwis 1,1,3,Jabłońska 1,1,  Foik 1,1, Plebański 1,2,2,4, Basińska 1,2,3,5, Maciąg 1,2, Borodziej 1,2, Jerzak 1,3,3,4, Wójtowicz 1,3,3, Mazurkiewicz 1,3.4,4, Dziura 1,4.

Czytany 205 razy Ostatnio zmieniany sobota, 15 maj 2021 15:32

Kolejne artykuły

Liczby Zamościopedii

Hasła

 

Ilustracje

 

Rozwijana od dni

 

19438336

Wyświetleń