nagłówek

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW - MEDALE 2001-2021

Andrzej Kedziora marzec 22, 2017
ZŁOTE MEDALE

2001-2021
 2001  l.a. 10 km  Dorota Gruca  Agros
 2001  l.a. półmaraton  Dorota Gruca  Agros
 2003  l.a. półmaraton  Dorota Gruca  Agros
 2004  l.a. 1500 m  Anna Jakubczak                  Agros
 2004  l.a. 10 km  Dorota Gruca  Agros
 2005  sumo  Sylwia Bujak  Agros
 2006  zapasy kl. 55 kg       Mariusz Łoś  Agros
 2006  łuki 30 m.  Grzegorz Wróbel Agros
 2006  łuki klas. druż. J. Gucz, M. Kłoda, G. Wróbel  Agros
 2007  l.a. półmaraton  Dorota Gruca  Agros
 2007  zapasy kl. 55 kg  Mariusz Łoś  Agros
 2007  karate kata druż.  I. Sakowicz, E. Pańczyk, I. Rybak  ZKKT
 2010  l.a. maraton  Dorota Gruca Agros
 2011  zapasy kl. 55 kg  Mariusz Łoś Agros
 2012  l.a. wzwyż  Szymon Kiecana Agros
2012  l.a. młot  Paweł Fajdek Agros
2012  zapasy kl. 60 kg  Mariusz Łoś Agros
2013 l.a. wzwyż h  Szymon Kiecana Agros
2013  l.a. wzwyż  Szymon Kiecana Agros
 2014  sumo 70 kg  Michał Skrzyński Sorga
 2014  sumo 100 kg  Michał Ciepliński Sorga
 2014  l.a. młot  Paweł Fajdek Agros
2015  sumo 55 kg  Magdalena Chruściel Sorga
2015  l.a. młot  Paweł Fajdek Agros
2016  sumo 55 kg  Magdalena Chruściel Sorga
2016  l.a. młot  Paweł Fajdek Agros
2016  koluchstyl 56 kg  Magdalena Chruściel Sorga
2017  sumo, 92 kg  Jakub Darmochwał Agros
2018  sumo 55 kg  Magdalena Chruściel Sorga
2018  sumo 70 kg  Kasper Machalski Sorga
2018  koluchstyl 56 kg  Magdalena Chruściel Sorga
2018  koluchstyl 67 kg  Łukasz Naworol Sorga
2018  l.a. 100 m  Dominik Kopeć Agros
2018  l.a. 200 m  Dominik Kopeć Agros
2019  koluchstyl 58 kg  Magdalena Chruściel Sorga
2019  l.a. 100 m  Dominik Kopeć Agros
2019  l.a. 200 m  Dominik Kopeć Agros
2019  l.a. młot  Paweł Fajdek Agros
2021  l.a. 100 m  Dominik Kopeć Agros

SREBRNE MEDALE

2001-2010
 2001  l.a. 5 km  Dorota Gruca  Agros
 2001  łuki - hala druż.  M. Fedorowski, P. Mozoła, P. Skwarek  Agros
 2002  łuki - hala druż.  M. Fedorowski, P. Mozoła,
G. Wróbel, P. Dzik
 Agros
   2004    l.a. młot  Katarzyna Kita  Agros
 2004  karate  Ł. Kuśnierz, Ł. Urbaniak, Sz. Łojek ZKKT
 2005  l.a. 800 m h.  Anna Jakubczak  Agros
 2005  l.a. młot  Katarzyna Kita  Agros
 2005  zapasy kl. 55 kg  Mariusz Łoś  Agros
 2006  l.a. 1500 m  Anna Jakubczak  Agros
 2006  l.a. młot  Katarzyna Kita  Agros
 2006  ju-jitsu 77 kg  Paweł Bednarczuk Samuraj
 2006  łuki, 70 m  Grzegorz Wróbel Agros
 2006  łuki, 90 m  Grzegorz Wróbel Agros
 2007  l.a. 5 km  Dorota Gruca  Agros
 2007  l.a. młot  Katarzyna Kita  Agros
 2007  karate fukugo  Ilona Sakowicz  ZKKT
 2007  karate kumite  Ilona Sakowicz  ZKKT
 2008  zapasy kl. 60 kg  Mariusz Łoś  Agros
 2009  l.a. 10 km  Aleksandra Jakubczak  Agros
 2009  l.a. 400 m  Izabela Kostruba  Agros
 2009  l.a. przełaje  Aleksandra Jakubczak  Agros
 2010   l.a. młot  Katarzyna Kita  Agros
 2010  l.a. 400 m  Izabela Kostruba  Agros
 2010  l.a. 5 km  Anna Jakubczak  Agros
 2010  l.a. 10 km  Aleksandra Jakubczak  Agros
 2010  pływanie 200 zm.  Marcelina Radlińska  Orka
 2010  pływanie 100 mot.  Marcelina Radlińska  Orka
2011-2020
  2011   pływanie 50 mot.  Marcelina Radlińska  Orka
 2011  l.a. 10 km  Aleksandra Jakubczak                  Agros
 2011  l.a. młot  Paweł Fajdek   Agros
 2012  sumo 80 kg  Agnieszka Skrzyńska  Sorga
 2013  zapasy kl. 120 kg  Tomasz Bujak  Agros
 2014  sumo 55 kg  Magdalena Chruściel  Sorga
 2014  sumo 95 kg  Magdalena Mazur  Sorga
 2015  sumo 80 kg  Magdalena Radom  Agros
 2015  l.a. wzwyż  Szymon Kiecana  Agros
 2016  sumo 80 kg  Klaudia Dudek  Lider
 2016  sumo 80 kg  Agnieszka Skrzyńska  Sorga
2016  koluchstyl 92 kg  Wojciech Marczak Lider
2017  sumo 95 kg  Agnieszka Skrzyńska Sorga
2017  sumo 70 kg  Kasper Machalski Sorga
2017  l.a. 4x100  M. Talacha, H. Kalandyk, C. Mirosław, D. Kopeć Agros
2017  l.a. młot  Paweł Fajdek Agros
2017  ciężary - 53 kg  Agnieszka Kuczmaszewska Agros
2017  ciężary - 63 kg  Ewelina Czop Agros
2017  taekwondo 63 kg  Jakub Sobczuk Mechanik
2018  koluchstyl 74 kg  Mateusz Naworol Sorga
2018  koluchstyl 67 kg  Michał Marguła Sorga
2018  l.a. 60 h.  Dominik Kopeć Agros
2018  l.a. 200 h.  Dominik Kopeć Agros
2018  l.a. młot  Paweł Fajdek Agros
2018  ciężary - 53 kg  Agnieszka Kuczmaszewska Agros
2019  ciężary - 64 kg  Ewelina Czop Agros
2019  koluchstyl 65 kg  Marta Gruszkiewicz Sorga
2020  l.a. 100 m  Dominik Kopeć Agros
2020  sumo 50 kg  Marta Gruszkiewicz Sorga
2020  ciężary - 55 kg  Karol Maksymowicz Agros
2021  ciężary - 71 kg  Emilia Rechul Agros

BRĄZOWE MEDALE

2001-2010
  2001    l.a. w dal     Radosław Jędrzejewski  Agros
 2001  l.a. trójskok     Krzysztof Szuptarski  Agros
 2002   zapasy kl. 55 kg  Mariusz Łoś  Agros
 2002  l.a. 800 m hala     Przemysław Bobrowski  Agros
 2002  l.a. 800 m      Przemysław Bobrowski  Agros
 2002  l.a. młot     Katarzyna Kita  Agros
 2002  karate trad. enbu          Ł. Urbaniak, Ł. Kuśmierz  ZKKT
 2003  zapasy kl. 55 kg     Mariusz Łoś  Agros
 2003  karate trad. kata druż.      Ł. Urbaniak, Ł. Kuśmierz, Sz. Łojek    ZKKT
 2003  l.a. młot      Katarzyna Kita  Agros
 2003  l.a. chód 50 km  Tomasz Ostrowski Agros
 2004  karate enbu druż.  Łukasz Kuśnierz, Łukasz Urbaniak ZKKT
 2006  ju-jitsu 69 kg  Paweł Bednarczuk Samuraj
 2007  karate kata  Ilona Sakowicz  ZKKT
 2008  łuki hala druż.  M. Kłoda, J. i M. Gucz, P. Leśniak Agros
 2008  l.a. młot  Katarzyna Kita  Agros
 2008  l.a. 1500 m  Anna Jakubczak  Agros
 2008  karate fukugo  Ewelina Pańczyk Agros
 2008  pływanie 50 mot.  Marcelina Radlińska  Orka
 2008  pływanie 100 mot.  Marcelina Radlińska  Orka
 2009  pływanie 50 mot.  Marcelina Radlińska Orka
 2009  pływanie 100 mot.  Marcelina Radlińska  Orka
 2009  pływanie 200 zm.  Marcelina Radlińska  Orka
 2009  l.a. 1500 m  Anna Jakubczak  Agros
 2009  l.a. 5 km  Aleksandra Jakubczak  Agros
 2009  l.a. młot  Katarzyna Kita  Agros
 2009  l.a. młot  Paweł Fajdek Agros
 2009  karate fukugo  Janusz Kłębek ZKKT
 2009  karate kogo kumite  Małgorzata Rybak  ZKKT
 2009  karate kata druż.  E. Pańczyk, I. Sakowicz, M. Rybak  ZKKT
 2010  l.a. młot  Paweł Fajdek Agros
 2010  pływanie 200 mot.  Marcelina Radlińska  Orka
 2010  pływanie 100 mot.  Marcelina Radlińska  Orka
 2010  pływanie 100 zm.  Marcelina Radlińska  Orka
2011-2020
 2011  zapasy 72 kg     Patrycja Kiecana   Agros
 2011  l.a. 3 km h.  Aleksandra Jakubczak  Agros
 2011  l.a. młot      Katarzyna Kita  Agros
 2011  l.a. 1500 m     Anna Jakubczak  Agros
 2011  l.a. 3 km  Aleksandra Jakubczak  Agros
 2011  l.a. 800 m h.  Marcin Nagórek  Agros
 2011  l.a. 10 km  Anna Jakubczak  Agros
 2012  sumo 50 kg  Michał Kostrubiec  Sorga
 2012  l.a. przełaje 4 km  Aleksandra Jakubczak                   Agros
 2013  zapasy kl. 60 kg  Mariusz Łoś  Agros
 2013  sumo 80 kg  Agnieszka Skrzyńska  Sorga
 2013  badminton  Agata Świst  Kiko
 2013  l.a. wzwyż h.  Szymon Kiecana  Agros
 2013  l.a. 5 km uliczny  Dorota Gruca  Agros
 2013  l.a. młot  Paweł Fajdek  Agros
 2014  zapasy kl. 130 kg  Tomasz Bujak  Agros
 2014  sumo 80 kg  Agnieszka Skrzyńska  Sorga
 2014  l.a. 60 m h.  Małgorzata Kołdej  Agros
2014  l.a. 100 m  Małgorzata Kołdej Agros
 2015  l.a. 4x200 m h.  Dominik Kopeć, Andrzej Jaros, Michał
 Jakóbczyk, Cezary Mirosław
 Agros
 2015  sumo 65 kg  Magdalena Chruściel  Sorga
 2015  sumo 92 kg  Jakub Darmochwał  Agros
2016  l.a. 200 m h.  Hubert Kalandyk Agros
 2016  ciężary - 53 kg  Agnieszka Kuczmaszewska  Agros
 2016  sumo 73 kg  Barbara Daniluk  Lider
 2016  sumo 100 kg  Wojciech Ciepliński Sorga
 2016  koluchstyl 67 kg  Kacper Machalski Sorga
2016  koluchstyl 92 kg  Marcin Antos Legion
2016  koluchstyl 56 kg  Izabela Huk Sorga
 2017  l.a. 60 m h.  Dominik Kopeć  Agros
2017  sumo 95 kg  Klaudia Dudek Lider
2017  sumo 55 kg  Weronika Ryło Agros
2017  sumo 80 kg  Magdalena Radom Agros
2017  l.a. 100 m  Dominik Kopeć Agros
2017  ciężary - 56 kg  Karol Maksymowicz Agros
2018  sumo 60 kg  Iza Huk Lider
2018  sumo 95 kg  Martyna Kłos Lider
2018  sumo 95 kg  Agnieszka Skrzyńska Sorga
2018  sumo 70 kg  Łukasz Naworol Sorga
2018  sumo 85 kg  Michał Sokołowski Sorga
2018  l.a. 4x100 m  Marcin Tałacha, Hubert Kalandyk, Michał Jakóbczyk, Dominik Kopeć Agros
2018  l.a. młot  Arkadiusz Rogowski Agros
2019  ciężary - 56 kg  Karol Maksymowicz Agros
2019  koluchstyl 100 kg  Mateusz Leśniak Lider
2019  l.a. 4x100 m  Patryk Krupa, Przemysław Adamczyk, Michał Jakóbczyk, Dominik Kopeć Agros
2019  l.a. młot  Arkadiusz Rogowski Agros
2020  l.a. 60 h  Dominik Kopeć Agros
2020  sumo 77 kg  Mateusz Naworol Sorga
2020  ciężary - 67 kg  Kacper Mogielnicki Agros
2020  ciężary - 55 kg  Klaudia Luterek Agros
2021  ciężary - 49 kg  Agnieszka Kuczmaszewska Agros
2021  ciężary - 55 kg  Karol Maksymowicz Agros

 

Czytany 592 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 02 wrzesień 2021 13:59

Kolejne artykuły

Liczby Zamościopedii

Hasła

 

Ilustracje

 

Rozwijana od dni

 

19419484

Wyświetleń